N

Nogi meblowe

Dowiedz się więcej o naszych nogach meblowych

  • Nogi meblowe
  • nozki-na-glowna

W skład naszej oferty wchodzi produkcja okuć meblowych. Zapewniamy naszym klientom pełną swobodę w wyborze materiału, z którego mają zostać zrobione i tym samym wykonujemy nogi meblowe ze stali nierdzewnej, chromu, aluminium czy niklu. Mogą zostać również pomalowane proszkowo na dowolny kolor.

Łączymy trwałość z perfekcyjnym wykończeniem, finalnie uzyskując znakomity produkt. Długoletnie doświadczenie umożliwiło nam przeprowadzanie aktualnie zaawansowanych technologicznie procesów produkcyjnych – a wszystko po to, by nasze nogi meblowe odznaczały się najwyższą jakością wykonania.

Co wyróżnia nasze okucia meblowe?

Wytrzymałość – dzięki zastosowaniu surowców najwyższej jakości, nasze nogi meblowe potrafią zapewnić maksymalną stabilność.

Wszechstronność – produkujemy nogi do krzeseł, stołów, sof, stolików nocnych, szaf… Jak widać, zastosowanie naszych okuć jest różnorodne.

Pochodzenie – jedną z istotnych zalet naszych nóżek meblowych jest fakt, że są produkowane w Polsce od początku do końca.

Indywidualność – biorąc pod uwagę parametry takie jak cena i wymiary, w tej kwestii jesteśmy elastyczni. Wszystko zależy bowiem od liczby sztuk czy indywidualnych preferencji klientów. Zachęcamy więc do kontaktu – razem na pewno coś uzgodnimy.

Jeśli już o indywidualności mowa – jesteśmy w stanie wykonać również inne okucia meblowe. Choć standardowo nie ma ich w ofercie, na Państwa specjalnie życzenie przygotujemy np.  odpowiednie zawiasy, zaczepy lub kątowniki. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie nowoczesne zaplecze przemysłowe, którym z dumą dysponujemy. Dlatego też jesteśmy jedną z najchętniej wybieranych firm przez krajowych i zagranicznych producentów mebli.

« 1 z 6 »