O

O nas

Dowiedz się o nas więcej

O nas

Jesteśmy zakładem ślusarsko-galwanizacyjnym z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w branży – działamy nieprzerwanie od 1904 roku. Firma założona przez Joachima Klonka to gwarancja najwyższej jakości usług i dbałości o obsługę klienta.

W początkowym okresie naszej działalności zajmowaliśmy się wyłącznie galwanizacją elementów metalowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zdecydowaliśmy się jednak na powiększenie zakresu usług o produkcję tychże elementów (głównie akcesoriów z metalu). Jesteśmy bowiem nastawieni na ciągły rozwój, poszerzanie niezbędnej wiedzy oraz dostosowywanie swoich możliwości do potrzeb rynku i klientów.

Możemy pochwalić się tym, że z naszych usług korzystają czołowi producenci mebli w kraju, jak i za granicą. Docenione zostały nie tylko nasze umiejętności, ale również atrakcyjne ceny, które śmiało konkurują z cenami pochodzącymi od firm z tego samego sektora przemysłu. Zapraszamy zatem do kontaktu telefonicznego lub mailowego – postaramy się wówczas jak najlepiej sprostać Państwa wymaganiom.

 

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!