E

Elementy metalowe

Elementy metalowe do mebli

  • Elementy metalowe
  • elementymetalowe

Nasza firma zajmuje się produkcją różnorodnych elementów metalowych, takich jak kątowniki, zawiasy i zaczepy. Oferta obejmuje również dowolność w kwestii materiału – proponujemy zatem następujące surowce: stal nierdzewna, chrom, aluminium oraz nikiel. Ponadto istnieje możliwość  pomalowania proszkowo naszych elementów metalowych na wybrany kolor.

Podczas produkcji maksymalnie skupiamy się na wszystkich jej etapach. Wykorzystujemy nowoczesne technologicznie sprzęty, a dodając do tego wiedzę i doświadczenie nabyte na przestrzeni wielu lat – jesteśmy w stanie z dumą przedstawić Państwu produkt o najwyższej jakości, który spełni nawet najwyższe oczekiwania.

Dlaczego warto wybrać nasze elementy metalowe?

Solidność produktów – za sprawą znakomitych jakościowo metali nasze elementy metalowe będą spełniać swoje funkcje przez wiele pokoleń.
Różnorodność asortymentu – produkujemy m.in. kątowniki równoramienne i nierównoramienne, zawiasy puszkowe, zaczepy do łóżek czy mebli tapicerowanych… To tylko mały fragment tego, czym możemy Państwa zaskoczyć.
Miejsce produkcji – to należy bezsprzecznie podkreślić: wszystkie nasze elementy metalowe produkowane w Polsce. Ten fakt wyróżnia nas na tle konkurencji.
Elastyczność w działaniu – Jesteśmy w pełni otwarci na Państwa potrzeby, dlatego wszelkie parametry, takie jak cena lub rozmiar, są kwestią jak najbardziej do uzgodnienia. Wpływ na te aspekty ma np. liczba sztuk bądź też spersonalizowane gusta naszych klientów.

Zachęcamy zatem do kontaktu – wspólnie  ustalimy najlepszą dla Państwa ofertę. Wierzymy, że tylko obopólne zadowolenie przynosi prawdziwą korzyść z przeprowadzonej współpracy.