K

Krzesła

Zobacz nasze krzesła drewniane

  • Krzesła
  • 001krzesla

W naszej ofercie znajduje się produkcja krzeseł tapicerowanych. Gwarantując otwartość na wymagania naszych klientów, każde krzesło wykonujemy w dowolnym kolorze oraz wybranym przez Państwa materiale. Produkty wykonujemy m.in. z drewna bukowego lub dębowego (może być także na podstawie metalowej), pokrywając je lakierem.

Łączymy tradycyjne materiały ze współczesnym wzornictwem, tworząc produkt, który ostatecznie świetnie wpasuje się w aranżację wnętrza. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na przeprowadzanie obecnie zaawansowanych technologicznie procesów produkcyjnych – wszystko w trosce o najwyższą jakość naszych krzeseł.

Czym charakteryzują się krzesła zrobione przez naszą firmę?

Estetyczny wygląd – produkty wykonane są z dbałością o każdy szczegół. Zwracamy więc uwagę na wszelkie kąty i rogi, a wykończenia to nasza specjalność.

Solidność wykonania – nie stosujemy żadnych półśrodków: najsprawniejsze maszyny, najszlachetniejsze materiały. Dzięki temu, że nasze krzesła wykonane są z należytą starannością, od lat cieszą się dużą popularnością wśród sklepów, hurtowni, przedsiębiorstw i klientów indywidualnych.

Komfort użytkowania – krzesło nie będzie muzealnym eksponatem nadającym się tylko do stania. Z tego względu musi być maksymalnie wygodne. Wiemy, że ten komfort nie zawiera się tylko w samym siedzisku i oparciu, ale także w nogach – stabilne krzesło to w końcu wygodne krzesło.

Wytrzymałość – Wszystkie powyższe kwestie składają się na trwałość naszych krzeseł. Nie tworzymy produktów na raz, na sezon czy na rok. Ich przeznaczeniem od samego początku jest spełnianie Państwa oczekiwań przez wiele, wiele lat.

Kolejne parametry, takie jak wymiary i cena, są kwestią indywidualną. Zapraszamy zatem do kontaktu w celu omówienia tych kwestii – razem z pewnością coś ustalimy.

Jeżeli szukają Państwo krzeseł do swojego domu lub lokalu – proszę pamiętać, by podczas wyboru  mieć na uwadze ilość miejsca, jaką można na nie przeznaczyć. Należy je także przechowywać we właściwych warunkach i użytkować w odpowiedni sposób.

« 1 z 4 »